Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Brandvägg och sandbox
Referensnummer: KS 2020/1197
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48800000 Informationssystem och servrar
II.1.4.
Kort beskrivning
Norrköpings kommun bjuder in till att lämna anbudsansökan i upphandling för leverans av lösning för brandvägg och sandbox med tillhörande konsulttjänster. Upphandling avser ett kontrakt med en vinnande leverantör. Se vidare beskrivna förutsättningar och krav i upphandlingsdokumentet.
Varmt välkommen med er anbudsansökan!
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 15 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48800000 Informationssystem och servrar, 48000000 Programvara och informationssystem, 48900000 Diverse programvara och datorsystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen