2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stationstankning
Beskrivning: Denna upphandling avser tankning av drivmedel via tankstation. Upphandlingen är uppdelad i två delar.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111846:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 09100000 Bränslen, 09200000 Petroleum-, kol- och oljeprodukter, 09310000 Elektricitet