102017-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster – Deponi av förorenad jord
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDeponi av förorenad jord
BeskrivningAvtalet omfattar mottagning och behandling av jord för deponi.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121356:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90732300 Behandling eller återställning av förorenad jord