102215-2022 - ÄndringSverige-Jönköping: Möbler
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Möbler till Science Park Towers
Referensnummer: 22/5
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39100000 Möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Jönköpings kommuns Fastighetsutveckling AB (Beställaren) inbjuder ansökande (Leverantör) att ansöka om att delta i upphandling avseende Möbler till Science Park Towers.
I fastigheten kommer man kunna ta del av bland annat:
Kreativa ytor för möten och innovation
Touchdown-platser
Café och restaurang
Flexibla kontor
Event och aktiviteter
Takterrass med fantastisk utsikt
Utearbetsplatser
Nätverkande