102219-2022 - ÄndringSverige-Umeå: Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mikrobiologiska säkerhetsbänkar
Referensnummer: FS 2.1.2-1736-21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
II.1.4.
Kort beskrivning
Umeå universitet inbjuder Ert företag att delta i ramavtalsupphandling av Mikrobiologiska säkerhetsbänkar.
Upphandlingen omfattar Säkerhetsbänkar klass II med produkt- och personskydd.
Maximalt fyra anbudsgivare kommer att antas.
Frågor gällande denna upphandling ställs och besvaras via funktionen "Ställ en fråga" i e-Avrop.