See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulter område planarkitekt
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för tekniska konsulter inom området byggnadsarkitekt för Arvika och Eda kommuner.
Intern identifierare: Dnr 2023-126
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71200000 Arkitekttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000