102258-2023 - ÄndringSverige-Vänersborg: Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dental förbrukning del 3 Endodonti
Referensnummer: RS 2017-01017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
II.1.4.
Kort beskrivning