102362-2021 - ResultatSverige-Borås: Svepelektronmikroskop
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
SEM
Referensnummer: 20/16
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38511100 Svepelektronmikroskop
II.1.4.
Kort beskrivning
Prourement of a Scanning Electron Microscope for ProNano lab.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
1 pce of SEM.