Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Extern remiss av underlag för upphandling av fastighetssystem
Referensnummer: 2022-O000351
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72212420 Programvaruutvecklingstjänster och programsviter för fastighetsförvaltning
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta är en extern remiss av underlag för upphandling av fastighetssystem innan upphandling annonseras för att inhämta synpunkter från leverantörerna på marknaden
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48100000 Programvara för särskild industri, 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 48420000 Programvara och programsviter för fastighetsförvaltning, 48810000 Informationssystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Detta är en extern remiss av upphandlingsdokument för upphandling av fastighetssystem