102405-2020 - ÄndringSverige-Kungsängen: Arkitekttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Arkitekter
Referensnummer: 20/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71200000 Arkitekttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upplands-Brohus AB med Upplands-Bro Kommunfastigheter AB upphandlar ramavtal avseende Arkitekter för kommande byggprojekt.