10241-2019 - ÄndringSverige-Bjuv: Reparation och underhåll av hissar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hisservice Bjuvsbostäder
Referensnummer: 18/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50740000 Reparation och underhåll av hissar
II.1.4.
Kort beskrivning
Fullserviceavtal av 65 hissar inom Bjuvsbostäders fastighetsbestånd