2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flygsäkerhetsbedömare
Beskrivning: Luftfartsverket (LFV) inbjuder er att lämna skriftligt anbud avseende ramavtal för konsultstöd inom flygsäkerhetsbedömning
Intern identifierare: Ä-2023-020405
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71620000 Analystjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 34962200 Flygtrafikledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000