102420-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Torn, fackverksmaster, lyftkranar och ledningsmaster – Upphandling av Forskningstorn
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av Forskningstorn
BeskrivningForskningstorn
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44212200 Torn, fackverksmaster, lyftkranar och ledningsmaster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125891:Lot:1