102433-2022 - KonkurrensutsättningSverige-Malmö: Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Cyklar och cykeltillbehör inklusive service & reparation
Referensnummer: 2022MKB-594
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser att tillgodose MKBs anställda med tjänstecyklar och cykeltillbehör inklusive service & reparation
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
18444112 Cykelhjälmar, 34422000 Cyklar försedda med hjälpmotor, 34430000 Cyklar, 34431000 Cyklar utan motor, 34432000 Delar och tillbehör till cyklar, 34432100 Cykeldäck, 34913510 Cykellås
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen