2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förhandsmeddelande avseende upphandling av Särskild kollektivtrafik Söderköpings kommun
Intern identifierare: 2025/0645
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
Ytterligare klassificering (cpv): 34114000 Specialfordon, 34114300 Färdtjänstfordon