2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utförande av tungt underhåll fordon (TUF) - DOSTO
Beskrivning: Upphandling av tungt underhåll fordon (TUF) av 50-60 stycken fordon av typen DOSTO/ER1.
Intern identifierare: 25/1
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50220000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för järnvägar och annan utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000