2. Förfarande
Förfarande
Titel: ELISA-kit samt kit för bibliotekspreparation och hybridiseringsanrikning inför NGS
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ELISA-kit och reagens som är specifika för Lunds behov och inte omfattas av det gemensamma ramavtal som tecknats av Chalmers tekniska högskola.
Intern identifierare: V 2026/156
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen omfattar biomedicinska kit och reagens som är specifika för Lunds behov och inte omfattas av det gemensamma ramavtal som tecknats av Chalmers tekniska högskola.
Intern identifierare: ELISA-kit samt kit för bibliotekspreparation och hybridiseringsanrikning inför NGS