2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trycksaker
Beskrivning: Tillgodose Hultsfreds kommuns behov av trycksaker samt tryckeritjänster.
Intern identifierare: U-131-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000