Upphandlingen omfattar hela SFV:s behov av fastighetsförnödenheter, materiel och verktyg som exempelvis handverktyg, handredskap, elverktyg, fastighetsutrustning, infästningar, personligt skydd, förnödenheter, förbrukningsvaror, verkstadsutrustning, svetsverktyg, tryckluftsverktyg, diverse tillbehör med mera.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej