See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Taxitjänster 2023
Beskrivning: Upphandling av taxitjänster.
Föregående meddelande: 076958-2023
Intern identifierare: 23.3-15934-2022
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000