2. Förfarande
Förfarande
Titel: Försäkringsupphandling Motorfordon Trelleborgs Hamn AB
Beskrivning: Försäkringsupphandling avseende Motorfordonsförsäkring för Trelleborgs Hamn AB
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66514110 Motorfordonsförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Försäkringsupphandling Motorfordon Trelleborgs Hamn AB