2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städning offentliga toaletter och miljöer samt arbetsbodar.
Beskrivning: Upphandlingen avser regelmässig och periodisk städning av B:s offentliga miljöer och toaletter samt arbetsbodar.
Intern identifierare: ALLM.2026.29
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000