2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Kolposkop med kamera
Beskrivning: Request for Information (RFI) gällande Kolposkop med kamera
Intern identifierare: RS 2024-05065
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar