102788-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programrelaterade tjänster – Uppkoppling-,betal- samt servicetjänst för VGR:s laddinfrastruktur avseende elektrifierade fordon.
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUppkoppling-,betal- samt servicetjänst för VGR:s laddinfrastruktur avseende elektrifierade fordon.
BeskrivningVästfastigheter (VF) inbjuder Er att lämna anbud avseende upphandling av uppkoppling-,betal- samt servicetjänst för VGR:s laddinfrastruktur avseende elektrifierade fordon.
Intern identifierareSFSS 2026-00225
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72260000 Programrelaterade tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 30144400 Automatisk avgiftsbetalning, 31158000 Laddningsanordningar, 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000