Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Idrottsmaterial
Referensnummer: GSN 2018/00336
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 37410000 Utrustning till utomhusidrott
II.1.4.
Kort beskrivning
Idrottsartiklar till Västerås Stad.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 37410000 Utrustning till utomhusidrott, 37451700 Fotbollar, 37411200 Utrustning för skridskoåkning och ishockey, 37420000 Gymnastikutrustning