See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tillsyn och skötsel av drift- och installationsutrymmen
Beskrivning: Denna upphandling omfattar tillsyn och skötsel av drift- och installationsutrymmen inom Tornbergets fastighetsbestånd.
Intern identifierare: 2025-00251
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50710000 Reparation och underhåll av elektrisk och maskinteknisk utrustning i byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 98341100 Bostadsförvaltning, 98341140 Vaktmästartjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000