See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Växter och skötsel till Akademiska Hus
Beskrivning: Växter och skötsel till Akademiska Hus
Intern identifierare: 24/106
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 03121100 Levande växter, lökar, rötter, skott och sticklingar, 03121200 Snittblommor, 03441000 Prydnadsväxter, gräs, mossor eller lavar, 77311000 Skötsel av trädgårdar och parker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsformulär
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Växter