2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företagshälsovård
Beskrivning: Upphandling av företagshälsovård till Örebro universitet.
Intern identifierare: ORU 2.3.2 - 08430/2024
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Sociala och särskilda tjänster.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000