2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avfallstjänster
Beskrivning: Hultsfreds kommun och Aktiebolaget Hultsfreds Bostäder (ABHB) inbjuder till anbudsgivning gällande Avfallstjänster. Ramavtal har för avsikt att tecknas med en (1) leverantör.
Intern identifierare: 107-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000