See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mjukpapper, säckar, påsar, plast-och engångsartiklar, städkemikalier och städmaterial m.m.
Beskrivning: Håbo kommun upphandlar en (1) Leverantör för två (2) anbudsområden: Anbudsområde 1; Papper, plast och engångsmaterial omfattar mjukpapper, plastpåsar, säckar och plast och engångsartiklar m.m. Anbudsområde 2; Städkemikalier och material omfattar städkemikalier och städmaterial.
Intern identifierare: UH-23-40090
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39800000 Rengörings- och polermedel
Ytterligare klassificering (cpv): 18930000 Säckar och påsar, 19640000 Sopsäckar och soppåsar av polyeten, 33741000 Handvårdsprodukter, 33760000 Toalettpapper, näsdukar, handdukar och servetter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsområde 1
Beskrivning: Anbudsområde 1 omfattar följande: Papper, plast och engångsmaterial omfattar mjukpapper, plastpåsar, säckar och plast och engångsartiklar m.m.
Intern identifierare: Anbudsområde 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 2
Beskrivning: Anbudsområde 2 omfattar följande: Städkemikalier och material omfattar städkemikalier och städmaterial.
Intern identifierare: Anbudsområde 2