103103-2018 - ÄndringSverige-Göteborg: Livsmedel, drycker, tobak o d
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Livsmedel Grossist Göteborgs Stad
Referensnummer: 101/17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
II.1.4.
Kort beskrivning
Livsmedel för verksamheter inom Göteborgs Stad.