103121-2018 - ÄndringSverige-Karlskrona: Mejeriprodukter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Livsmedel - Mejeriprodukter
Referensnummer: 18/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15500000 Mejeriprodukter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Mejeriprodukter åt Landstinget Blekinge och Blekinge Folkhögskola.