Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Varvsarbeten för R/V Skagerak
Referensnummer: EUI 20 019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50241000 Reparation och underhåll av skepp
II.1.4.
Kort beskrivning
Göteborgs universitet är i behov av varvsarbeten för forskningsfartyget R/V Skagerak. Vänligen se upphandlingsdokumentet för ytterligare information om uppdraget.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Göteborgs universitet är i behov av varvsarbeten för forskningsfartyget R/V Skagerak.
Vänligen se upphandlingsdokumentet för mer information.