103171-2018 - ÄndringSverige-Gävle: Invalidfordon, rullstolar och tillhörande utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drivaggregat till manuella rullstolar
Referensnummer: RS 2017/1262
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33193000 Invalidfordon, rullstolar och tillhörande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Gävleborg genomför upphandling av drivaggregat till manuella rullstolar till 7-klövern