103172-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Skrivare och kurvskrivare
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av skrivare
Referensnummer: 3621/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30232100 Skrivare och kurvskrivare
II.1.4.
Kort beskrivning
Statens fastighetsverk (SFV) upphandlar skrivare med tillhörande tjänster.
SFV har befintliga avtal på skrivare som löper ut under våren och SFV är därför i behov av ett nytt avtal för nya skrivare