2. Förfarande
Förfarande
Titel: Strategisk kommunikation, produktion samt samhällskommunikation
Beskrivning: Upphandlingen avser köp av tjänster av fullserviceleverantör för strategisk kommunikation, produktion samt samhällskommunikationstjänster för Ronneby kommun, AB Ronnebyhus, Ronneby Miljö och Teknik AB, Ronneby Miljöteknik Elnät AB och AB Ronneby Industrifastigheter.
Intern identifierare: 25/75
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter, 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring, 79822500 Grafisk formgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000