103226-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer – Bildelar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBildelar
BeskrivningJönköpings kommun upphandlar ramavtal gällande löpande köp av bildelar.
Intern identifierare22/34
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningBildelar
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del