103234-2023 - ResultatSverige-Luleå: Företagsfinansiering och riskkapital
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konkurrensutsättning av DIS - Affärsutvecklingskonsulter Identifiering och behovsanalys av SMF 27715, Kategori 2 - Företagscase
Referensnummer: 2023-6
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66122000 Företagsfinansiering och riskkapital
II.1.4.
Kort beskrivning
Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet/avtalsområdet: DIS - Affärsutvecklingskonsulter 27715, Kategori 2 - Företagscase
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
72221000 Konsulttjänster för företagsanalys, 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79412000 Finansiella konsulttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen