103235-2024 - Resultat
Sverige – Fordon för avfall – Renhållningsfordon 4-fack
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRenhållningsfordon 4-fack
BeskrivningKöpa av fyra renhållningsfordon 4-fack till Motala kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93066:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34144512 Sopbilar med komprimator