2. Förfarande
Förfarande
Titel: Överflyttningshjälpmedel tilläggsupphandling Överflyttningsplattform sittande.
Beskrivning: Upphandling av Överflyttningsplattform sittande och är en tilläggsupphandling från Överflyttningshjälpmedel RB2022-0136.
Intern identifierare: RB2023-0413
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandling av Överflyttningsplattform sittande och är en tilläggsupphandling från Överflyttningshjälpmedel RB2022-0136. Produktområdet avbröts pga bristande konkurrens.
Intern identifierare: Överflyttningshjälpmedel tilläggsupphandling Överflyttningsplattform sittande.