103278-2026 - Resultat
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Skyddat boende
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkyddat boende
BeskrivningSkyddat boende för vuxna 18 år och uppåt.
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken-
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99578:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster