2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kärltvättsfordon till Gästrike återvinnare
Beskrivning: Gästrike återvinnare upphandlar ett kärltvättsfordon för rengörning/tvättning av avfallskärl.
Intern identifierare: 14984
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
Ytterligare klassificering (cpv): 34144000 Motorfordon för särskilda syften
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kärltvättsfordon till Gästrike återvinnare