103289-2022 - ResultatSverige-Västervik: Inspektion av ventilationssystem
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal OVK
Referensnummer: 21/66
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71315410 Inspektion av ventilationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal OVK. ABK 09. 1 år och kan förlängas ytterligare 1+1+1 år.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71321400 Konsulttjänster inom ventilation, 71630000 Teknisk besiktning och provning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ramavtal OVK. ABK 09. 1+2+1