See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förvaltningsrevision
Beskrivning: Upphandling av revisor som kan bistå med sin sakkunnighet i granskning av styrelse, nämnder och beredningar, samt bistå med sakkunnighet till lekmannarevisorerna för granskning av kommunens samtliga bolag.
Intern identifierare: KS 23/63
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212200 Internrevision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000