103321-2021 - ÄndringSverige-Umeå: Hälsovårdstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vaccinationstjänst
Referensnummer: RS 284-2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85100000 Hälsovårdstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling omfattar ramavtal för vaccinationstjänst för vaccinering mot Covid -19. Målgruppen är personer som bor och vistas i Västerbotten.