103359-2026 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – Angiografiprodukter för kärlröntgen 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAngiografiprodukter för kärlröntgen 2025
BeskrivningUpphandling av angiografiprodukter
Intern identifierare25RS105
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33111710 Angiografimateriel, 33123220 Apparatur för kardioangiografi
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelDel 2 Kravspecifikation- generella obligatoriska krav
Intern identifierare1623732-67dab4673276824ac81e8122
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDel 1 Anbudsinbjudan
Intern identifierare1643599-67dab4673276824ac81e8125
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelDel 3 Ramavtal
Intern identifierare1623730-67dab4673276824ac81e8126