See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utemiljötjänster
Beskrivning: Utemiljötjänster i Eskilstuna kommuns ytterområden
Föregående meddelande: 596449-2023
Intern identifierare: 23/39
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000