2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling gummiduk och sanering till inomhusskjutbanor
Beskrivning: Ramavtalet omfattar leverans och montering av gummiduk samt sanering av inomhusskjutbanor. Upphandlingen avser ramavtal som ska tillgodose Polismyndighetens behov nationellt.
Intern identifierare: A723.202/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 19510000 Gummiprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 37462000 Utrustning för prickskytte/prickkastning, 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster, 90510000 Avfallshantering, 90660000 Borttagande av bly
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Gummiduk till inomhusskjubanor
Beskrivning: Anbudsområde 1 omfattar leverans och montering av gummiduk för inomhusskjutbanor.
Intern identifierare: Gummiduk till inomhusskjubanor
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Sanering av inomhusskjutbanor
Beskrivning: Sanering av inomhusskjutbanor som omfattar rengöring och borttagning av föroreningar, inklusive bly och andra material som uppstår vid skytteverksamhet.
Intern identifierare: Sanering av inomhusskjutbanor