See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Strategisk Partnering VA
Beskrivning: Upphandling av nytt vattenverk och VA-utbyggnad i tingsryds kommun, med strategisk partnering som arbetsform.
Föregående meddelande: 612478-2022
Intern identifierare: 22-051
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000