103635-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Metallsalter – Kloridbaserade fällningskemikalier
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKloridbaserade fällningskemikalier
BeskrivningUpphandlingen syftar till att tillgodose Syvab: s behov av kloridbaserade fällningskemikalier.
Intern identifierare24/2
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24314000 Metallsalter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000